Sensata-Airpax IEG66-1-62-30.0-11-V
Part No.:
IEG66-1-62-30.0-11-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEG66-1-62-30.0-11-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
IEG66-1-62-30.0-11-V Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V