Sensata-Airpax IEG66-1-63-15.0-A-21-V
Part No.:
IEG66-1-63-15.0-A-21-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEG66-1-63-15.0-A-21-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Comments
IEG66-1-63-15.0-A-21-V Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V