Sensata-Airpax IEGF66-1-62-25.0-A-21-V
Part No.:
IEGF66-1-62-25.0-A-21-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGF66-1-62-25.0-A-21-V.pdf
Comments
IEGF66-1-62-25.0-A-21-V Specifications
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V