Sensata-Airpax IEGF66-1-72-30.0-A-01-V
Part No.:
IEGF66-1-72-30.0-A-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGF66-1-72-30.0-A-01-V.pdf
Comments
IEGF66-1-72-30.0-A-01-V Specifications
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V