Sensata-Airpax IEGF66-37264-30-UV
Part No.:
IEGF66-37264-30-UV
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGF66-37264-30-UV.pdf
Comments
IEGF66-37264-30-UV Specifications
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V