Sensata-Airpax IEGH11-1-62-2.50-91-V
Part No.:
IEGH11-1-62-2.50-91-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGH11-1-62-2.50-91-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
IEGH11-1-62-2.50-91-V Specifications
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V