Sensata-Airpax IEGH11-1-62F-20.0-A-01-V
Part No.:
IEGH11-1-62F-20.0-A-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGH11-1-62F-20.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Comments
IEGH11-1-62F-20.0-A-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V