Sensata-Airpax IEGH66-1-51-15.0-A-01-V
Part No.:
IEGH66-1-51-15.0-A-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGH66-1-51-15.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Comments
IEGH66-1-51-15.0-A-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V