Sensata-Airpax IEGH66-1-51-30.0-A-01-V
Part No.:
IEGH66-1-51-30.0-A-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGH66-1-51-30.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Comments
IEGH66-1-51-30.0-A-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V