Sensata-Airpax IEGH66-1-62-10.0-21-V
Part No.:
IEGH66-1-62-10.0-21-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGH66-1-62-10.0-21-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
IEGH66-1-62-10.0-21-V Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V