Sensata-Airpax IEGH66-1-63-50.0-AZ-01-V
Part No.:
IEGH66-1-63-50.0-AZ-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGH66-1-63-50.0-AZ-01-V.pdf
Comments
IEGH66-1-63-50.0-AZ-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V