Sensata-Airpax IEGHF66-1-53-50.0-A-01-V
Part No.:
IEGHF66-1-53-50.0-A-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGHF66-1-53-50.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Comments
IEGHF66-1-53-50.0-A-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V