Sensata-Airpax IEGHF66-1-72-15.0-A-21-V
Part No.:
IEGHF66-1-72-15.0-A-21-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGHF66-1-72-15.0-A-21-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
IEGHF66-1-72-15.0-A-21-V Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V