Sensata-Airpax IEGZX11-1-62-10.0-93-V
Part No.:
IEGZX11-1-62-10.0-93-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGZX11-1-62-10.0-93-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Comments
IEGZX11-1-62-10.0-93-V Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V