Sensata-Airpax IEGZX11-1-71-20.0-02-V
Part No.:
IEGZX11-1-71-20.0-02-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IEGZX11-1-71-20.0-02-V.pdf
Comments
IEGZX11-1-71-20.0-02-V Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V