Sensata-Airpax IELBXK1-1REC5-52-60.0-A-M3-V
Part No.:
IELBXK1-1REC5-52-60.0-A-M3-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IELBXK1-1REC5-52-60.0-A-M3-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Comments
IELBXK1-1REC5-52-60.0-A-M3-V Specifications
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V