Sensata-Airpax IELK1-1REC4-51F-80.0-A-01
Part No.:
IELK1-1REC4-51F-80.0-A-01
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IELK1-1REC4-51F-80.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Comments
IELK1-1REC4-51F-80.0-A-01 Specifications
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V