Sensata-Airpax IELK1-1RS4-52-100.-A-01-V
Part No.:
IELK1-1RS4-52-100.-A-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IELK1-1RS4-52-100.-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Comments
IELK1-1RS4-52-100.-A-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V