ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS42S32200L-5TL-TR
Part No.:
IS42S32200L-5TL-TR
Package:
86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS42S32200L-5TL-TR.pdf
Description:
IC DRAM 64MBIT PAR 86TSOP II
Comments
IS42S32200L-5TL-TR Specifications
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Memory Organization:
2M x 32
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
4.8 ns
Voltage - Supply:
3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)