ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS43R86400F-6TL
Part No.:
IS43R86400F-6TL
Package:
66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS43R86400F-6TL.pdf
Comments
IS43R86400F-6TL Specifications
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Clock Frequency:
167 MHz
Voltage - Supply:
2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)