ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS43R86400F-6TL-TR
Part No.:
IS43R86400F-6TL-TR
Package:
66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS43R86400F-6TL-TR.pdf
Comments
IS43R86400F-6TL-TR Specifications
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Clock Frequency:
167 MHz
Voltage - Supply:
2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)