ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS45S16400J-7TLA1-TR
Part No.:
IS45S16400J-7TLA1-TR
Package:
54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS45S16400J-7TLA1-TR.pdf
Comments
IS45S16400J-7TLA1-TR Specifications
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Clock Frequency:
143 MHz
Voltage - Supply:
3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)