ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS45S32400J-6TLA1
Part No.:
IS45S32400J-6TLA1
Package:
86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS45S32400J-6TLA1.pdf
Description:
AUTOMOTIVE (-40 TO +85C), 128M,
Comments
IS45S32400J-6TLA1 Specifications
Package/Case:
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Memory Size:
128Mbit
Memory Organization:
4M x 32
Memory Interface:
LVTTL
Clock Frequency:
166 MHz
Voltage - Supply:
3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)