ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS62C5128EL-45QLI
Part No.:
IS62C5128EL-45QLI
Package:
32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)
Description:
IC SRAM 4MBIT PAR
Comments
IS62C5128EL-45QLI Specifications
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Programmable:
Not Verified
Memory Organization:
512K x 8
Voltage - Supply:
4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)