ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS62C5128EL-45TLI
Part No.:
IS62C5128EL-45TLI
Package:
32-TFSOP (0.465", 11.80mm Width)
Comments
IS62C5128EL-45TLI Specifications
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Voltage - Supply:
4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)