ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS62C5128EL-45TLI-TR
Part No.:
IS62C5128EL-45TLI-TR
Package:
32-SOIC (0.400", 10.16mm Width)
Comments
IS62C5128EL-45TLI-TR Specifications
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Supply:
4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)