ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS66WVO16M8DALL-200BLI-TR
Part No.:
IS66WVO16M8DALL-200BLI-TR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS66WVO16M8DALL-200BLI-TR.pdf
Comments
IS66WVO16M8DALL-200BLI-TR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Memory Size:
128Mbit
Memory Organization:
16M x 8
Memory Interface:
SPI - Octal I/O
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
35ns
Access Time:
5 ns
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.95V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)