ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS66WVR8M8FBLL-104NLI
Part No.:
IS66WVR8M8FBLL-104NLI
Package:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS66WVR8M8FBLL-104NLI.pdf
Description:
64MB, SERIALRAM, CONTINUOUS OPER
Comments
IS66WVR8M8FBLL-104NLI Specifications
Package/Case:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Clock Frequency:
104 MHz
Voltage - Supply:
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 80°C (TA)