ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS66WVS8M8FALL-104NLI
Part No.:
IS66WVS8M8FALL-104NLI
Package:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS66WVS8M8FALL-104NLI.pdf
Description:
32MB, SERIALRAM, 1.65V-1.95V, 10
Comments
IS66WVS8M8FALL-104NLI Specifications
Package/Case:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Clock Frequency:
104 MHz
Voltage - Supply:
1.65V ~ 1.95V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)