ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS66WVS8M8FBLL-104NLI
Part No.:
IS66WVS8M8FBLL-104NLI
Package:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IS66WVS8M8FBLL-104NLI.pdf
Description:
32MB, SERIALRAM, 2.7V-3.6V, 104M
Comments
IS66WVS8M8FBLL-104NLI Specifications
Package/Case:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Clock Frequency:
104 MHz
Voltage - Supply:
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)