Sensata-Airpax IUG66-1-62-25.0-C-91
Part No.:
IUG66-1-62-25.0-C-91
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUG66-1-62-25.0-C-91.pdf
Comments
IUG66-1-62-25.0-C-91 Specifications
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V