Sensata-Airpax IUG66-1-65-50.0-01
Part No.:
IUG66-1-65-50.0-01
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUG66-1-65-50.0-01.pdf
Comments
IUG66-1-65-50.0-01 Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V