Sensata-Airpax IUGBX11-1-62-12.0-A-P3
Part No.:
IUGBX11-1-62-12.0-A-P3
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUGBX11-1-62-12.0-A-P3.pdf
Comments
IUGBX11-1-62-12.0-A-P3 Specifications
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V