Sensata-Airpax IUGH11-1-72F-10.0-01
Part No.:
IUGH11-1-72F-10.0-01
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUGH11-1-72F-10.0-01.pdf
Comments
IUGH11-1-72F-10.0-01 Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V