Sensata-Airpax IUGH11-1REC4-72-15.0-91
Part No.:
IUGH11-1REC4-72-15.0-91
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUGH11-1REC4-72-15.0-91.pdf
Comments
IUGH11-1REC4-72-15.0-91 Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V