Sensata-Airpax IUGH66-1-52-30.0-A-00
Part No.:
IUGH66-1-52-30.0-A-00
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUGH66-1-52-30.0-A-00.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
IUGH66-1-52-30.0-A-00 Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V