Sensata-Airpax IUGH66-1-66-30.0-01
Part No.:
IUGH66-1-66-30.0-01
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUGH66-1-66-30.0-01.pdf
Comments
IUGH66-1-66-30.0-01 Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V