Sensata-Airpax IUGHF66-1-51-15.0-01
Part No.:
IUGHF66-1-51-15.0-01
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUGHF66-1-51-15.0-01.pdf
Comments
IUGHF66-1-51-15.0-01 Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V