Sensata-Airpax IUGZX11-1-61-28.0-C-01
Part No.:
IUGZX11-1-61-28.0-C-01
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IUGZX11-1-61-28.0-C-01.pdf
Comments
IUGZX11-1-61-28.0-C-01 Specifications
Current Rating (Amps):
28A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V