Sensata-Airpax IULNK1-1REC4-52-20.0
Part No.:
IULNK1-1REC4-52-20.0
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IULNK1-1REC4-52-20.0.pdf
Comments
IULNK1-1REC4-52-20.0 Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V