Sensata-Airpax IULNK1-1REC4-53-25.0-AK
Part No.:
IULNK1-1REC4-53-25.0-AK
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IULNK1-1REC4-53-25.0-AK.pdf
Comments
IULNK1-1REC4-53-25.0-AK Specifications
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V