Sensata-Airpax IULNK1-1REC5-61-15.0-U
Part No.:
IULNK1-1REC5-61-15.0-U
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IULNK1-1REC5-61-15.0-U.pdf
Comments
IULNK1-1REC5-61-15.0-U Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V