Sensata-Airpax IULNK1-1REC5-63-10.0
Part No.:
IULNK1-1REC5-63-10.0
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.IULNK1-1REC5-63-10.0.pdf
Comments
IULNK1-1REC5-63-10.0 Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V