Sensata-Airpax LELB1-1-53-100.-A1-01-V
Part No.:
LELB1-1-53-100.-A1-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LELB1-1-53-100.-A1-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
LELB1-1-53-100.-A1-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V