Sensata-Airpax LELBXB1-1REC4-52-10.0-A2-M3-V
Part No.:
LELBXB1-1REC4-52-10.0-A2-M3-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LELBXB1-1REC4-52-10.0-A2-M3-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Comments
LELBXB1-1REC4-52-10.0-A2-M3-V Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V