Sensata-Airpax LELBXB1-1REC4-52-50.0-A1-N3
Part No.:
LELBXB1-1REC4-52-50.0-A1-N3
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LELBXB1-1REC4-52-50.0-A1-N3.pdf
Comments
LELBXB1-1REC4-52-50.0-A1-N3 Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V