Sensata-Airpax LELK1-1REC4-52-75.0-01-V
Part No.:
LELK1-1REC4-52-75.0-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LELK1-1REC4-52-75.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Comments
LELK1-1REC4-52-75.0-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
75A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V