Sensata-Airpax LELK1-1REC4-53-100.-T-01
Part No.:
LELK1-1REC4-53-100.-T-01
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LELK1-1REC4-53-100.-T-01.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Comments
LELK1-1REC4-53-100.-T-01 Specifications
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V