Sensata-Airpax LELZXK1-1-53-80.0-AG-B3-V
Part No.:
LELZXK1-1-53-80.0-AG-B3-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LELZXK1-1-53-80.0-AG-B3-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Comments
LELZXK1-1-53-80.0-AG-B3-V Specifications
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V