Sensata-Airpax LMLB1-1-51-80.0-2-01-V
Part No.:
LMLB1-1-51-80.0-2-01-V
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.LMLB1-1-51-80.0-2-01-V.pdf
Comments
LMLB1-1-51-80.0-2-01-V Specifications
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V